log in

POLITYKA PL

10 LAT NIEWOLI W OBOZIE UE.

1 maja 2014 - 10 rocznica niemieckiego zniewolenia Polski przez UE.

10latue-bars-1260x788

Co dała nam UE?


1. Czyste powietrze, wolne od dymu z zamkniętych przez UE polskich fabryk.


2. Tani węgiel importowany z zagranicy, poprzez zamykanie polskich kopalń.


3. Możliwość zwiedzania Europy, w poszukiwaniu pracy,


4. Dostęp do szerokiego asortymentu zagranicznych produktów, poprzez zamykanie fabryk polskich producentów.


5. Wybór zagranicznych ziemniaków z Cypru czy kartofli z Niemiec, bo trzeba ratować ich gospodarkę rolną, gdy polskie rolnictwo jest mordowane.


6. Tanie samochody, poprzez masowy import do Polski aut przeznaczonych w Niemczech do kasacji, ale unijne prawo zezwala takimi jeździć w Polsce.


9. Możliwość dłuższych a zarazem DARMOWYCH pobytów chorych w szpitalach, poprzez wydłużenie czasu stania w kolejce na zapis do lekarza.


10. Dbanie o nasze zdrowie poprzez zabranianie wędzenia wędlin, za to możemy genetycznie modyfikować np. warzywa, aby po tygodniu leżenia w lodówce mogły same na własnych nogach z niej wychodzić do śmietnika bez konieczności wyrzucania ich przez nas.


11. Ułatwianie robienia zakupów poprzez wykończenie większości małych sklepów i postawienie w ich miejscu portugalskich, francuskich, niemieckich molochów o wdzięcznych nazwach robali i pasożytów, gdzie w każdym miejscu Polski w takich marketach niemiecki cukier jest po prawej, a cypryjskie, niemieckie kartofle po lewej.


12. Debilne i idiotyczne przepisy unijne, dzięki, których możemy się śmiać i śmiać i śmiać z debilizmu biurokratów unijnych mylących żaby z rybami.


13. Wspaniałe wypożyczalnie niemieckich rowerów niemieckiej firmy Nextbike o wdzięcznej nazwą veturilo, żeby tylko znowu nie zepsuły się serwery w Niemczech jak w zeszłym roku, bo znowu w całej Polsce nie będzie można wypożyczyć roweru.


14. Dla naszego dobra, w całej Polsce kwitną parking niemieckiej firmy APCOA. Normalne miejskie parking trzeba opłacać od Poniedziałku do Piątku od 8-18. Parkingi firmy niemieckiej APCOA trzeba opłacać całodobowo, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Podobno wszystko to dla naszego dobra. Nie wiem czyjego i najpewniej nie dla naszego, ale dla ich dobra…. Tej niemieckiej firmy APCOA.


15. Wielo milionowe inwestycje UE w Polskę, jak szkoły, mosty, drogi, edukacja, kultura, sztuka.... Szkoda tylko, że nie powiedzieli nam, że zanim oni (UE) da nam te przykładowe 100 miliardów złotych, my (Polska) będziemy musieli im (UE) zapłacić za przynależność do mafii (UE) dwa razy więcej czyli 200 miliardów złotych i z tych NASZYCH PIENIĘDZY dopiero dostaniemy w formach dotacji z UE połowę NASZYCH pieniędzy. Gdybyśmy im nic nie dali, to sami teraz byśmy mieli 200 miliardów a nie jedynie 100, które tak łaskawie UE niby dała.


Chciałem dowiedzieć się od samej UE o co chodzi, ale oni nie rozmawiali po polsku tylko po szubrawsku, tak więc się nie dogadaliśmy, ale cała tą mistyfikację finansów tłumaczy skecz Jana Kobuszewskiego i Kazimierza Brusikiewicza. Jest to nagranie przedwojenne... to znaczy przed unijne z 1982 roku.

Ostatnio zmieniany: niedziela, 18 maj 2014 00:25
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook