log in

POLITYKA PL

Ktoś tu kradnie!

Gdzie idą pieniądze z podatków? Ktoś faktycznie okrada Polskę.

944288 501199656593909_139989063_n Oczywiście, że ktoś musi nieźle dymać nasze polskie społeczeństwo i nawet o tym nie wiemy, choć czujemy. I nie, tym razem nie chodzi o księży, czy zakonnice, choć te ostatnio jak się okazało były równie czynne w procederze gwałcenia dzieci.

Mieszkając sobie w Ameryce, za każdym razem jak byłem w Polsce i zapłaciłem za coś w sklepie, patrząc się na rachunek zastanawiałem się kto to jest ten VAT? U nas w Ameryce mamy pana TAX i muszę powiedzieć, że jest o wiele mniej chciwy niż ten polski VAT. Za każdym razem zastanawiałem się gdzie się te pieniądze podziewają? Musimy w Polsce mieć jakiegoś niezłego magika co by umiał takie duże miliardy złotych z podatków zamieniał hmm niewiem w co ale może tak odsunąć od władzy paru takich jak na Ukrainie i potym zobaczyć jak mieszkali? Może taki tusk ma gdzieś jakąś willę albo jakieś konto, może taki jeden minister z drugim też mają konta na wyspach karaibskich oprócz zegarków na ręku? Należałoby to sprawdzić, bo jakże innaczej wytłumaczyć miliardy złotych znikające jak bańki mydlane. Szkoda gadać o dziwnych strefach ekonomicznych, dzięki którym biedronki, mrówki, żabki, dziwnie nazywające się jakoś tak nie po Polsku sieci sklepów i sieci handlowe i nie płacą ŻADNEGO PODATKU!!

Jeden znajomy powiedział: Niech te żłoby z rządu i sejmu dostają pensję w wysokości tej wymyślonej zresztą średniej krajowej tzn 4,500 (około) to 90% tych bydlaków odejdzie, bo przestanie się im opłacać okradać Polskę..tzn rządzić Polską. Pozostanie wtedy 10% ludzie, którzy fatycznie nie robią tego dla pieniędzy ale chcą swoją pracą służyć Polsce. 

Przy okazji Polska zaoszczędzi około 400 milionów złotych wyrzuconych w błoto...tzn w posłów. Właściwie to nawet więcej, ale niech już będzie tyle. 

To co? Robimy rząd i niech ssssssssssssssssssss sorry zaciął mi się klawisz na s jak szubrawcy..... stąd!!!

Ostatnio zmieniany: niedziela, 18 maj 2014 00:56
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook