log in

O nas

Założenie naszej międzynarodowej organizacji.


Dojrzeć prawdę

img.goal.1W świecie polityki, biznesu, sławy i pieniędzy czasami trudno dojrzeć prawdę. Polityka jest teatrem, pieniądze są jego celem a zwykli szarzy ludzie są ofiarami dążenia do celu tych "u góry drabiny", nawet po trupach obywatela kraju. W dzisiejszym świecie zamiast jest być lepiej jest coraz gorzej. Może nie wszystkim. Jest powiedzenie, "Biednemu wiatr w oczy". Każdy je zna i niestety mało kto coś robi, aby temu zapobiec.

Od zarania ludzkości były rózne klasy społeczne np: klasa bogatych, klasa średnia, klasa ubogich. Dziś coraz więcej ludzi przechodzi do klasy kompletnie zubożałych mimo, iż pracowali całe życie, nie kradli, żyli godnie. Wiele prawd i faktów jest zatajanych. Miliony ludzi żyje w stanie zera świadomości dlaczego tyrają, nie mają czasu, tracą prace, dom, rodziny, kto temu jest winien. Zrzuca się wszystko na kryzys.

Nie zajmujemy się jakimiś tajnymi organizacjami, ufoludkami, czy globalnymi mafiami. Odpowiedz jest dużo prostsza...


Nasz cel

img.goal.2Cel jest jeden. Dobro Rzeczypospolitej oraz jej obywateli. Polska niech będzie krajem, w którym każdy czuje się dobrze, jest szczęśliwy i dumny z tego kim jest, że jest POLAKIEM. Na dzień dzisiejszy dzięki różnym grupom, które mają wpływ na nasz kraj, uciekamy za granice aby wyżywić nasze rodziny, nie widzimy żadnej przyszłości w Polsce.

Podstawowe komórki państwa przymierają głodem. Szerzy się coraz większe bezrobocie. Jest coraz więcej kradzieży, napadów. Policja, która pracuje w fatalnych warunkach, nie mając pieniędzy na sprzęt i większą kadrę, naraża swoje życie, walcząc z coraz większym bandytyzmem i za co? Za pensje poniżej jakichkolwiek krytyk. To są ludzie, którzy mnie i Ciebie ochronią przed bandytą i złodziejem, a rząd zachowuje się tak jak by chciał zbankrutować i zniszczyć Policję. Oni mają swoich ochraniarzy, więc się nie boją. Straż pożarna jezdzi starymi wozami, ma podle niskie pensje. Polskie Wojsko, tak samo jest w krytycznym stanie nie mając pieniędzy na dalszy rozwój. Te 3 grupy to są bohaterzy, wielu z nich oddało swoje życie w naszej obronie! Za co za 1,500-3500 zł miesięcznie?

Kolejne służby jak Służba Zdrowia, lekarze muszą pracować nawet po 2-3 zmiany (nie do uwierzenia), aby móc utrzymać rodzinę. Szpitale nie mają pieniędzy na przyjmowanie pacjentów bo NFZ nie daje ich a jak szpital zapada w długi to jest bandycko sprzedawany czyli prywatyzowany i wtedy NFZ wedle UE dyrektyw daje super dużo pieniędzy takiemu. Pielęgniarki, ledwo chodzą z przepracowania. Panie salowe są zwalniane z pracy bo tak taniej panu tuskowi i jemu podobnym. Szkolnictwo to jest kabaret ale w tym najgorszym znaczeniu. Nauczyciele, znowu tak małe pensje, że szok. Ciekawe, że państwo płaci księżom za posługę chrześcijańską ucząc religii.

Niech Polska będzie krajem, w którym polski biznesmen zarabia a nie jest wykańczany przez zagraniczne konglomeraty, niemieckie , portugalskie jak biedronka, [reszte listu dodane pozniej] kiedy polskie firmy zdychają z głodu, bo polski rząd daje tym zagranicznym możliwośc bycia w strefie [dodane wkrotce] by nie płacić w Polsce grosza podatku, co wcale nie przerzuca się na niższe ceny jak kłamią przedstawiciele tych firm i rządu.

Nasz cel jest jeden. Oddać Polskę Polakom. Niech służba zdrowia leczy, wojsko broni kraju, policja broni obywateli, szkolnictwo uczy dzieci i młodzież, rząd rządzi dla dobra Polski a nie wrogów.

Chcemy Polski dla POLAKÓW a nie konglomeratów.

Chcemy Polski, w której każdy Polak znajdzie swoje miejsce i szczęście!


Nasz język

2-3d-men-talking-175x136 Naszym językiem jest oczywiście POLSKI co nie oznacza, że nie mogą się tu i tam pojawić jakieś słówka obcojęzyczne, ale dobrze znane w Polsce. Staramy się ale może pojawić się jakiś błąd stylistyczny czy ortograficzny czy tzw palcówki tzn naciskam na klawiaturze literę p a wychodzi h i tego nie zauważymy. Za tego typu błędy przepraszamy. Natomiast jest jeszcze jeden rodzaj wyrazów, których używamy tu. Mówię o pełnym języku polskim, o języku, który wykorzystywali również i to publiczne najwięksi polscy poeci. Chciałbym podziękować wspaniałym polskim pisarzom takim jak Aleksandrowi Fredrze, XIX-wiecznemu satyrykowi Włodzimierzowi Zagórskiemu lub Tadeuszowi Boyowi-Żeleńskiemu. Oni nie bali się używać pełnie języka polskiego. Jako ciekawostkę podam, że jeden z tych trzech wymienionych pisarzy jest odpowiedzialny za XIII Księga Pana Tadeusza niestety nie ma pewności który. Ja stawiam na Fredrę.

Tak więc chamom nie będziemy szczędzić przekleństw. Ci, których to razi, niech czytają wiersze o biedroneczce i konają z głodu gdy bydlaki przy korycie okradają nas ze wszystkiego co możliwe a najgorsze, że kradną nam naszą przyszłość. A tego im nie damy!

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
warunki użytkowania.
  • Brak komentarzy

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook